+421 23456789 postmaster@moda123.eu
Jesenná zľava až 50% ! Nakupujte teraz

Mini Cart

Sezóna Jeseň /Zima 2017-18 sa bude niesť v duchu návratov ku koreňom. Návrhári sa inšpirujú krásou ľudových krojov  z rôznych kútov zeme. Dnešná globalizácia a miešanie kultúr prináša nový pohľad na módu, výsledkom je nový folklórny štýl obliekania.

Folklórny štýl je založený na dekoratívnosti,  experimentovaní s farbami či materiálmi.  Je bohato  ovplyvnený dávnou minulosťou, ale i modernou súčasnosťou.
I keď sa folklórny štýl vracia do minulosti, pre výber materiálov to neplatí. V tomto smere si návrhári vyberajú tie najkvalitnejšie,  materiály ktoré spĺňajú podmienky dnešných nárokov na vytvorenie funkčného efektného a kvalitného súčasného modelu.

Pri folklórnom štýle je dovolené všetko, kombinujte podľa chuti a vkusu. Odevy môžete vrstviť a vytvárať tak veľmi rafinované outfity, ktoré dokážu skrývať to, čo nie je žiadúce prezentovať, dokáže zacieliť pozornosť na pestrú farebnosť a kvalitné materiály. Je možné vrstviť krátke cez dlhé, ale i opačne, jednoducho tak, aby výsledkom bola radosť z obliekania 🙂

Kreativita a originalita ide ruka v ruke s folklórnym štýlom obliekania.

Evergreen s novou tvárou, niekedy elegantná, inokedy výstredne odvážna, alebo športová. Džínsova móda vie byť všestranná a zaujímavá. Vracia sa i túto sezónu. Čím viac, tým lepšie. Od hlavy až k pätám. Kombinujú sa džínsove nohavice  košele a sako v klasických odtieňoch alebo farbe granát.

Z histórie džínsoviny vieme, že je to už  skoro 150 rokov od čias čo Levi Strauss začal šiť pracovné nohavice z látky menom serge de Nîmes. Postupom času prešla džínsova móda mnohými premenami.

Moderné technologie ako je brúsenie, pranie pomocou kamienkov, bielenie, kartáčovanie a podobne dokážu denim pozmeniť do rôznych podôb. Vďaka novým technológiám sa denim prezentuje ako príjemne mäkká a ľahká látka, ktorá sa často zušľachťuje pridaním strečových vlákien, ktoré zvyšujú jej pevnosť.

Ak preferujete eleganciu, vyberajte denim v tmavo modrom odtieni  Dark Denim, ktorý pripomína farbu nočnej oblohy. Zásluhou tohto odtieňu sa denim premieňa i na látku vhodnú na spoločenské účely.

https://www.trendymoda.sk

Túto sezónu si oblečte striebornú ! Patrí medzi  top trendy farby sezóny jeseň/zima 2017-18. Obklopte sa tajomnou trblietavou aurou, ktorá vám dodá neskutočný šmrnc.

Návrhári nadviazali na predchádzajúci módny futurizmus pre ktorý je charakteristická  modernizácia a inšpirácia technikou spojená s farebnosťou ocele.

Noste High-Tech odevy
Najrôznejšie povrchové úpravy, pri ktorých sa textílie zušľachťujú voskovaním či  lakovaním sú výsledkom nekonečných laboratórnych experimentov, vďaka ktorým sa vylepšujú úžitkové vlastnosti textílií. High-Tech textílie garantujú tu najvyššiu kvalitu a spracovanie.

Vesmírna odysea
Karl Lagerfeld sa inšpiroval vesmírom a Vesmírnu striebornú použil hlavne na doplnky – čižmy, rukavice, čiapky či pančušky. Modelkám obul topánky, ktoré sa pri chôdzi lesknú ako hviezdy na nebi. Vytvoril neprehliadnuteľnú šik kolekciu v ktorej kombinoval klasické chanelovské kostýmy s doplnkami ozdobenými lesklými flitrami, kovovými pásikmi a striebornými gorálkami.

https://www.trendymoda.sk